PARTNERZY

Firmy z którymi współpracujemy

LiveZilla Live Chat Software

Zegary dworcowe 

Wejdź na ZEGARY DWORCOWE i zobacz je wszystkie!


 

Właśnie pojawiło się w naszym sklepie mnóstwo nowych zegarów, dzięki którym będziecie mogli zapomnieć o nudnych, tradycyjnych zegarach! Zegary w kształcie budzików, metalowe zegary BELLDECO oraz drewniane, okrągłe zegary ścienne o różnych rozmiarach to tylko niektóre z naszych nowych produktów. Najnowszą propozycją są zegary dworcowe, które nadają wnętrzom stylu i klimatu.

 

 

Zegar Dworcowy

 


Dwa pierwsze zegary kolejowe to Zegar Dworcowy Paris (zdjęcie powyżej) oraz Zegar Dworcowy France (zdjęcie poniżej) o średnicy 16cm. Zegary ta mają ozdobną, czarną ramę, która podobnie jak czarne wskazówki, wykonana jest z metalu. Zegary różnią się między sobą przede wszystkim tarczą.


 

Zegar Dworcowy

Zegar Dworcowy Paris ma nieco ciemniejszą tarczę, która postarzana jest poprzez przetarcia, natomiast Zegar Dworcowy France ma jasną tarczę postarzaną imitacjami spękań na całej powierzchni tarczy. Obydwa zegary są dwustronne, a godziny są na nich zapisane cyframi rzymskimi. Dodaje to zegarom szyku i elegancji.Zegar Dworcowy

 

Trzy kolejne zegary kolejowe to zegary o nieco większej średnicy, czyli ok. 24cm. Są one większe, więc proponujemy je zdecydowanie do wnętrz o większym metrażu. Pierwszy zegar, czyli Zegar Dworcowy Vintage (zdjęcie powyżej) to zegar najefektowniej i najbardziej stylizowany. Jego tarcza jest celowo postarzana w niezwykle efektowny sposób. Na tarczy znajdują się ciemnobrązowe oraz rdzawe plamy, dzięki którym Zegar Dworcowy Vintage wygląda niczym poprzypalany. Ponadto na jego tarczy znajdują się czarne napisy w języku francuskim.Zegar Dworcowy

 

O ile zegar dworcowy Vintage nawiązywał to stylu prowansalskiego oraz vintage, to zegar dworcowy London nawiązuje do stylu angielskiego. Nie jest stylizowany ani postarzany, ale dzięki swojej prostocie jest równie efektowny. W odróżnieniu od innych zegarów kolejowych, na zegarze dworcowym London pojawia się inny od czarnego kolor, a mianowicie kolor czerwony. Na czerwono jest na zegarze zapisana nazwa stacji, napis „London” oraz data 1879. To co odróżnia go od innych zegarów to fakt, że godziny są na nim zapisane cyframi arabskimi, a nie rzymskimi.

 

Zegar Dworcowy

 

Ostatni zegar dworcowy, który chcielibyśmy Państwu zaprezentować to Retro Zegar Kolejowy marki BELLDECO (zdjęcie powyżej). Tak jak pozostałe zegary, jest on dwustronny, a jego rama oraz wskazówki wykonane są z metalu. Tym co zdecydowanie odróżnia zegar kolejowy BELLDECO od pozostałych zegarów dworcowych są dodatkowe cyfry na blacie, które wskazują sekundy. Zegar ten jest nieznacznie droższy (o złotówkę) od dwóch opisanych wcześniej zegarów.

 

Zegar dworcowy z ptaszkiem i przepiękną tarczą.

 

Nasze zegary dworcowe to naprawdę ciekawa propozycja. Są one dwustronne, więc najlepiej powiesić je tak, aby były widoczne z obydwu stron. Pozwolą Państwu nie tylko sprawdzić godzinę, ale będą także ciekawym dodatkiem i dekoracją.
Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Lawendowy Kredens

Belldeco

Marka Belldeco, której rozmaite prowansalskie dekoracje oraz drewniane, metalowe i tapicerowane meble prowansalskie znajdziecie w naszym sklepie to firma, która zaistniała na polskim rynku w 2005 roku. Wszystkie artykuły dekoracyjne oraz meble Belldeco wykonane są ręcznie zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami. Dodatki prowansalskie Belldeco to także produkty idealne na prezenty czy upominki.

Meble prowansalskie

Meble w stylu prowansalskim od lat zachwycają polskich projektantów. Są to meble o naturalnej kolorystyce obejmującej takie barwy jak biel, beż, krem oraz brąz. Powierzchnia mebli prowansalskich jest efektownie postarzana poprzez różnego rodzaju przetarcia i zdarcia farby nawiązujące do techniki shabby chic. Jest to propozycja dla osób lubiących styl prowansalski, które poszukują mebli wyjątkowych i oryginalnych.

Meble Belldeco

Osobom chcącym, aby ich meble służyły nie tylko do przechowywania przedmiotów, ale żeby były wyjątkowymi elementami wystroju wnętrz polecamy różnorodne i stylowe meble Belldeco, czyli nic innego jak wykonane z wysokogatunkowego drewna i najlepszych, naturalnych materiałów meble w stylu prowansalskim. Każdy zupełnie inny, wszystkie niepowtarzalne i unikatowe.

Styl prowansalski

W praktyce styl prowansalski to spokój, harmonia i dobre samopoczucie. Dlaczego? Ponieważ we wnętrzach, które stylizowane są na styl prowansalski panuje właśnie taka atmosfera. Wszystko dzięki stonowanej i zrównoważonej kolorystyce, naturalnym tkaninom, zapachu lawendy i artykułom dekoracyjnym. Takim jak prowansalskie dekoracje dostępne w naszym sklepie.
Opinie o Lawendowy Kredens w Okazje.info
Pobieranie danych...